ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Bardo informacje

Info

BARDO to malowniczo położone miasteczko, w miejscu przełomu Nysy Kłodzkiej przez Góry Bardzkie (Sudety Środkowe). Miasteczko znajduje się  na trasie historycznego szlaku handlowego, który biegnie znad Bałtyku do Adriatyku, zwanego bursztynowym.To wspaniałe  położenie miasteczka sprawiło, że funkcjonuje ono pod nazwą. "Złote wrota do Kotliny Kłodzkiej". Panuje tu wspaniały leśny i zdrowy klimat. Miejsce jest to idealne zarówno dla turystów jak i wycieczkowiczów.

W miejscowości znajdują się  ciekawe zabytki:

  • budownictwa obronnego,
  • budownictwa sakralnego (np. z przepięknym Sanktuarium Najświętszej Marii Panny)
  • budownictwa miejskiego.

    Miejscowość zasłynęła również z  Drogi Różańcowej i Drogi Krzyżowej w Górach. Tu swój początek wzięły  szlaki dla piechurów.

    Bordo jest również prawdziwym rajem  dla wędrowców,  istnieje tu  bowiem wiele szlaków turystycznych jak np. długodystansowy Adriatyk - Morze Czarne.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Bardo kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Wojtówce, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Wojtówce i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.dusznikizdroj.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Dusznikach Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Dusznikach Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kudowazdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kudowie Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kudowie Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ladekzdroj.com.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Lądku Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Lądku Zdrój i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.polanicazdroj.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Polanicy Zdrój, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Polanicy Zdrój i wiele innych.
ONLINE 93 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,319 sek.