ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Bielsko-Biała informacje

Info

herb Bielsko-Biała

Bielsko-Biała położona jest w południowej części województwa śląskiego, na pograniczu dwóch regionów: Śląska Cieszyńskiego i Małopolski (ściślej ziemi krakowskiej) .

W rejonie Bielska-Białej znajduje się bardzo gęsta sieć górskich szlaków turystycznych, które prowadzą na wszystkie szczyty w mieście i okolicy. W granicach miasta przebiegają także 3 szlaki nizinne: zielony Szlak 700-lecia Bielska, żółty Szlak Najazdu Szwedzkiego i nienazwany, oznaczony kolorem czarnym. Bielsko-Biała znajduje się także na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego oraz Szlaku Architektury Drewnianej.

Bielsko-Biała posiada dobrze rozbudowaną bazę noclegową, na którą składają się hotele, pensjonaty, kwatery prywatne i schroniska turystyczne.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Bielsko-Biała kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Treśnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Treśnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.szczyrk.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szczyrku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szczyrku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustron.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wisla.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Wiśle, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Wiśle i wiele innych.
ONLINE 103 (3) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,252 sek.