ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Gilowice informacje

Info

Gilowice to wieś położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim. Położona jest w bardzo malowniczym miejscu w Beskidzie Żywieckim.

Atrakcje:
Drewniany kościółek pw. św. Andrzeja Apostoła - zabytek z I połowy XIVw. w Rychwałdzie a w XVIII w. przeniesiono go do Gilowic.
Obiekt ten znajduje się na szlaku architektury drewnianej województwa śląskiego.
W Gilowicach znajdują się skocznie narciarskie, dzięki temu odbywają się tutaj m.in.: zawody w skokach narciarskich dzieci.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Gilowice kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Treśnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Treśnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.szczyrk.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szczyrku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szczyrku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustron.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wisla.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Wiśle, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Wiśle i wiele innych.
ONLINE 69 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,303 sek.