ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Gliczarów Górny informacje

Info

Gliczarów Górny jest to malownicza wieś położona w powiecie tatrzańskim, w gminie Biały Dunajec. Jest jedną z najwyżej położonych miejscowości na Podhalu i w Polsce. Leży na wzgórzu rozciągającym się od Białego Dunajca na zachodzie aż po Bukowinę Tatrzańską na wschodzie. Cisza, spokój, świeże powietrze i czysta, źródlana woda to główne atrybuty tej miejscowości. Składa się z osiedli : Jurzyste, Cudzichowie, Cupoki, Grzechy, Skowyry, Matygówka, Bartków Wierch, Fiśkowa Dolina, Golocki-Rząski i Dziadkówka. Rozciąga się stąd przepiękny widok na całą panoramę Tatr i Podhala. Odbywają się tutaj takie imprezy jak: Festyn Gliczarowski 15.VIII, Dożynki oraz Rajd Narciarski o Puchar Gliczarowa.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Gliczarów Górny kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.bukowina.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Bukowinie Tatrzańskiej, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Bukowinie Tatrzańskiej i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.zakopane.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Zakopanem, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Zakopanem i wiele innych.
ONLINE 115 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,027 sek.