ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Jeleśnia informacje

Info

Jeleśnia to wieś gminna w województwie śląskim, w powiecie żywieckim rozciągająca się wzdłuż rzeki Koszarawy. Do dziś rozwija się kultura ludowa w dziedzinie: malarstwa, rzeźby, korzenioplastyki, haftu na tiulu, bibułkarstwa i kowalstwa artystycznego.

Jeleśnia położona jest w Beskidzie Żywieckim, u stóp najwyższej góry tego pasma Babiej Góry. Można ją zaliczyć do głównych miejscowości turystycznych Beskidu Żywieckiego gdzie przyjeżdżający turysta znajdzie doskonałe warunki do zakwaterowania oraz idealne szlaki turystyczne wiodące w kierunku Pilska i Babiej Góry. Dodatkowo z każdej strony otoczona jest kolejnymi górami takich jak: Beskid Śląski, Podhale oraz południowa część Karpat Słowackich. Zabytki w okolicy: Kościół św. Wojciecha, Kaplica z XIXw. z kamienną figurą Chrystusa upadającego pod krzyżem oraz "Stara Karczma" w Jeleśniej.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Jeleśnia kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Treśnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Treśnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.szczyrk.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szczyrku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szczyrku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustron.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wisla.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Wiśle, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Wiśle i wiele innych.
ONLINE 106 (6) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,323 sek.