ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Korbielów informacje

Info


Korbielów

Malownicza miejscowość położona w dolinie potoku Kamienna i potoku Glinnego. Nad okolicą góruje Pilsko (1557 m n.p.m.) - drugi co do wielkości szczyt Beskidów.
Korbielów to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc wypadowych zimą, który dzięki doskonałemu zapleczu narciarskiemu w postaci orczykowych wyciągów narciarskich, wyciągu krzesełkowego, tras zjazdowych jest obecnie jednym z głównych ośrodków sportów zimowych w Polsce. Jednakże miejscowość ta nie jest atrakcyjna jedynie zimą, latem i jesienią warto wybrać sie na wycieczki piesze szlakami biegnącymi szczytami gór przez rezerwaty przyrody Pilsko, Rysianka i Romanka.

Zabytki:
  • osadę wołoską założoną w XV wieku,
  • kaplica drewniana XIX wieku,
  • dom drewniany z około XIX wieku.
Noclegi

Noclegi w miejscowości Korbielów kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Treśnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Treśnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.szczyrk.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szczyrku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szczyrku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustron.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wisla.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Wiśle, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Wiśle i wiele innych.
ONLINE 75 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,319 sek.