ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Rajeckie Teplice (Słowacja) informacje

Info

Rajeckie Teplice to mała miejscowość położona na Słowacji blisko granicy z Polską.
Jest to jedno z najbardziej popularnych i atrakcyjnych uzdrowisk słowackich.
Miejscowość otoczona jest lasami, położona jest u podnóża Małej Fatry oraz Gór Strażowskich.

Dojechać tu można pociągiem do Żyliny i stąd autobusem do Rajeckich Teplic.Wody termalne dzięki temperaturze 38° C posiadają wspaniałe właściwości lecznicze.
W uzdrowisku leczone są głownie zapalenia i choroby zwyrodnień narządów ruchu, drogi oddechowe, nerwica, porażenia dziecięce i choroby zawodowe.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Rajeckie Teplice (Słowacja) kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Treśnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Treśnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.szczyrk.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szczyrku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szczyrku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustron.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wisla.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Wiśle, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Wiśle i wiele innych.
ONLINE 99 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,498 sek.