ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Stryszawa informacje

Info

Stryszawa to wieś położona w województwie małopolski. 

Miejscowość należy do głównych ośrodków zabawkarstwa ludowego w Polsce. Wytworem zabawek zajmowały się tu całe rodziny, a tradycja ta przechodziła z pokolenia na pokolenie. 

Podczas pobytu w malowniczej miejscowości Stryszawa warto zobaczyć pomniki przyrody a także rozmaite zabytki, które zachowały się do dnia dzisiejszego, m.in. Kościół p.w. św. Anny czy Kapliczki Kolumnowe.

 

Noclegi

Noclegi w miejscowości Stryszawa kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Treśnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Treśnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.szczyrk.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szczyrku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szczyrku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustron.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wisla.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Wiśle, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Wiśle i wiele innych.
ONLINE 86 (1) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,324 sek.