ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Sucha Beskidzka informacje

Info

Sucha Beskidzka to miasto w województwie małopolskim, w powiecie suskim.

Miasto położone w centrum Beskidów, a dokładnie na skraju Beskidu Makowskiego, Żywieckiego i Małego, w dolinach rzek Stryszawki i Skawy. Sprzyja to możliwości wypadu w okoliczne pasma Beskidów i dalej na Słowację, a dzięki temu rozwijają się różnych form turystyki.

Atrakcje turystyczne:
RENESANSOWY ZAMEK ZWANY "MAŁYM WAWELEM" -Zamek Komorowskich,  pierwotnie drewniano - kamienny dwór obronny Kaspra Suskiego herbu Saszor, obecnie w zamku prowadzi działalność Miejski Ośrodek Kultury - Zamek, Galeria Sztuki, Suskie Stowarzyszenie Kultury i Sztuki , Klub Muzyczny "Stara Zbrojownia", restauracja "Kasper Suski", a w skrzydle oficynowym - hotel.
PARK ZAMKOWY - typu krajobrazowego z XVIII/XIX wieku
STARY I NOWY KOŚCIÓŁ - wraz z czterema kaplicami tworzą zespół klasztorno - kościelny.
KARCZMA "RZYM" - w centrum suskiej, stanowi jeden z ginących przykładów architektury drewnianej, nawiązującej do tradycji budownictwa ludowego regionu Podbeskidzia.
KAPLICA KONFEDERATÓW BARSKICH NA GÓRZE "JASIEŃ"
Muzeum Ziemi Suskiej
Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej

 

Noclegi

Noclegi w miejscowości Sucha Beskidzka kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Treśnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Treśnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.szczyrk.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szczyrku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szczyrku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustron.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wisla.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Wiśle, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Wiśle i wiele innych.
ONLINE 109 (4) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,306 sek.