ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Wisła informacje

Info

 
Wisła – malutka miejscowość położona w dolinie rzeki Wisły w Beskidzie Śląskim otoczona pasmami górskimi Stożka, Czantorii i Baraniej Góry. Ze źródeł na Baraniej Górze wypływają Czarna i Biała Wisełka, które łączą się tworząc największą z polskich rzek – Wisłę. Prawdziwym bogactwem są tu lasy, dla ochrony starodrzewu i zachodniego obszaru źródłowego Wisły utworzony został Baraniogórski Rezerwat Przyrody. Wisła to przede wszystkim miejsce organizowania zimowych zawodów i konkurencji sportowych, ale latem nartostrady i pokryte śniegiem stoki zamieniają się w kipiące roślinnością szlaki turystyczne oferujące spacerowiczom i rowerzystom wypoczynek od cywilizacji i radość z podziwiania pięknej przyrody. Będąc w Wiśle warto zobaczyć Karczmę z XVIII wieku przekształconą obecnie na muzeum, enklawę starego budownictwa, klasycystyczny kościół ewangelicki z XIX wieku, hotel „Piast”- pierwszy w Wiśle hotel z końca XIX wieku, zameczek prezydenta na zachodnim Graniu z 1930 roku. Na uwagę zasługuje też lecznicza grota solno – jodowa wyłożona solą z Morza Czarnego.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Wisła kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach Treśnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę Treśnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.szczyrk.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Szczyrku, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Szczyrku i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustron.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.wisla.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Wiśle, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Wiśle i wiele innych.
ONLINE 107 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,359 sek.