ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Chłopy informacje

Info

 
Chłopy - leżą nad samym morzem, pomiędzy Mielnem a Gąskami. Jest to bardzo mała miejscowość letniskowa, której głównym atutem jest to, że znajdziemy tu ciszę i spokój. Chłopy, jako jedyna w Polsce wieś rybacka, są wpisane do rejestru zabytków. Zobaczymy tu tradycyjny układ rybackiej osady. Wiejski charakter Chłopów dostrzeżemy dzięki kilku starym domom z XIX w., ozdobionych ludowymi malowidłami. Na terenie wsi znajduje się przystań rybacka, dzięki czemu możemy ujrzeć rybaków przy pracy oraz podziwiać kolorowe kutry. Osoby chcące uczestniczyć w wyprawie w morze, po uprzedniej rozmowie z rybakami, mają taką możliwość.
W miejscowości znajduje się przystanek autobusowy PKS, obok którego (200m) jest główne zejście na plażę. Plaża jest piaszczysta i dość szeroka. Można znaleźć tu mnóstwo bursztynów. Najbardziej zapaleni zbieracze przychodzą już w nocy. Nie tak dawno znaleziono tu 1-kilogramowy bursztyn.

Noclegi

Noclegi w miejscowości Chłopy kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kolobrzeg.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kołobrzegu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kołobrzegu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.mielno.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Mielnie, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Mielnie i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.pogorzelica.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Pogorzelicy, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Pogorzelicy i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.rewal.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Rewalu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Rewalu i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.ustroniemorskie.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Ustroniu Morskim, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Ustroniu Morskim i wiele innych.
ONLINE 94 (4) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,288 sek.