ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Kołczewo informacje

Info

Kołczewo to wieś letniskowa w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskiem, w gminie Wolin. Wieś położona jest przy wschodnim brzegu jeziora Wolin, należącego do Pojezierza Wolińskiego. Nad jeziorem można znaleźć ślady grodziska Słowian z XII wieku. Kołczewo znane jest między innymi z usytuowanego tutaj pola golfowego o randze międzynarodowej (66 ha).

Noclegi

Noclegi w miejscowości Kołczewo kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kamienpomorski.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kamieniu Pomorskim, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kamieniu Pomorskim i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.miedzyzdroje.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Międzyzdrojach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Międzyzdrojach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.swinoujscie.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Świnoujściu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Świnoujściu i wiele innych.
ONLINE 80 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,271 sek.