ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Karpacz powrót na stronę główną
wybierz kraj

Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Trzęsacz informacje

Info

Trzęsacz (dawniej:niem. Hoff) – wieś sołecka w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfickim, w gminie Rewal nad Bałtykiem.

Wieś jest znanym kąpieliskiem morskim położonym na typowym brzegu klifowym.

Atrakcje:

Słynne ruiny gotyckiego kościoła (przełom XIV i XV w.) - świątynia stoi na klifie, który przez wieki zbliżał się do kościółka, "pożerany" przez morze. W 1901 r. nic się nie dało już zrobić i część świątyni runęła na plażę. Udało się uratować wyposażenie kościoła, które przeniesiono do kamiennej katedry przy ulicy Pałacowej. W 2001 r. zabezpieczono brzeg przed kolejnymi osunięciami.

W Trzęsaczu można pojeździć konno oraz polatać paralotnią lub samolotem.

 

Noclegi

Noclegi w miejscowości Trzęsacz kliknij tutaj

PołożenieZOBACZ RÓWNIEŻSerwisy regionalne

Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.kamienpomorski.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Kamieniu Pomorskim, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Kamieniu Pomorskim i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.miedzyzdroje.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Międzyzdrojach, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Międzyzdrojach i wiele innych.
Zapraszamy na stronę serwisu turystycznego www.swinoujscie.urlop.info.pl gdzie znajdziesz więcej informacji przydatnch do zaplanowania urlopu. Na serwisie regionalnym znajdziesz informację o atrakcjach w Świnoujściu, galerię zdjęć, noclegi podzielone na kategorie, szczegółowy plan, mapę w Świnoujściu i wiele innych.
ONLINE 88 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0,350 sek.