Wyjątkowe miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Szklarskiej Poręby, w uroczej miejscowości górskiej - Kopańcu.
WOLNE TERMINY W KALENDARZU REZERWACJI
Oferujemy magiczne miejsce wypoczynku.
Do dyspozycji Gości oddajemy na pierwszym poziomie 3 pokoje - sypialne z 2 łazienkami wyposażoymi w natryski z hydromasażem. W jednej z sypialni TV i odtwarzacz DVD z bajkami dla dzieci. Na parterze dostępna jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia i klimatyczny salon z kominkiem. Werandowe wyjście ze strefą wypoczynku.
Do dyspozycji: tv plazma 55 cali, cyfrowa tv sat, radio odtwarzacz DVD. Drewno do kominka.
W kuchni: płyta elektryczna, piekarnik, lodówka, zmywarka i wszystko co niezbędne do przygotowywania i spożywania posiłków.
Przed wejściem taras, sad, ogromna łąka sportowo-rekreacyjna. Miejsce na grill oraz kamienny krąg - miejsce na magiczne ogniska.
Zimą możliwość jazdy na sankach i nartach bezpośrednio od drzwi. Strefa pozbawiona ruchu samochodowego.
Jest to idealne miejsce dla poszukujących wypoczynku w ciszy spokoju i komfortowych warunków.
Lokalizacja: w Kopańcu - w górach - na wysokości 700 m n.p.m. na zboczu, skąd rozpościera się bajeczna panorama. Do Szklarskiej Poręby spacerem przez las - 2h, rowerem godzinę, a autem 20 minut. Informacja dla narciarzy - wyciąg krzesełkowy na Szrenicę 20min, wyciąg gondolowy na Stóg Izerski 25 minut, wyciąg w Harrahovie 45 minut. Trasy biegowe w Jakuszycach 30 minut.
Góry czekają!
Izerium usytuowane jest na zboczu - dojedziemy na miejsce łagodnym podjazdem drogą wyłączne do domu - strefa bez ruchu samochodowego, a więc bezpiecznie dla dzieci. Miejsce stanowi wspaniałą bazę wypadową dla wycieczek w bezpośredniej okolicy (na miejscu certyfikowany przewodnik PTTK), ponieważ jest zlokalizowany obok szlaków turystycznych i tras rowerowych, które przebiegają przez Grzbiet Kamieniecki, Góry Izerskie oraz Karkonosze stwarzając idealne miejsce do aktywnego wypoczynku.
W sąsiedztwie znajdują się galerie sztuki z możliwością uczestnictwa dzieci i dorosłych w warsztatach edukacyjno - ceramicznych. W okolicy istnieje możliwość degustacji regionalnej kuchni jak wspaniałe kozie sery, wiejskie jaja czy mleko i śmietana, zakupić można też tradycyjnie pieczony chleb z ekologicznych produktów oraz świetne izerskie pierogi.
Tylko 6 kilomerów dzieli nas od lokalnych atrakcji jak Huta Szkła Kryształowego Julia, gdzie na żywo można obserwować i uczestniczyć w magicznym procesie powstawania kryształowych arcydzieł czy zdobycia Zamku Chojnik, oraz spacer po historycznych Cieplicach Zdroju.
Dalsze wyprawy to słynny Zamek Czocha, Perła Zachodu nad zaporą oraz XIV - wieczna Wieża Rycerska w Siedlęcinie z unikatowymi na skalę europejską freskami. Nasi Goście często wybierają się do wodospadów Podgórnej, Szklarki czy Kamieńczyka. W pobliskim czeskim Harrachovie podziwiać można narciarską skocznię Mamucią i spróbować czeskich knedlikow i czeskiego piwa prosto z browaru. Atrakcją w okolicy są wyciągi narciarske jak Karkonosz Express na Szrenicę czy Gondola na Stóg Izerski w Świeradowie Zdroju (tu przepiękny Dom Zdrojowy z pijalnią wody mineralnej).
Dalsze wycieczki to Zamek Książ, Zamek Frydlant, bazylika w Krzeszowie czy Kościół Pokoju w Świdnicy i Jaworze. Koniecznie trzeba zobaczyć Perłę Saksońskiego Renesansu - Goerlitz i Klasztor Marien Tall. To 1 godzina jazdy, a w 2 godziny dojedziemy do stolicy Czech - Złotej Pragi.
To tylko część atrakcji dalszych i bliższych, które czekają na Gości.
Serdecznie zapraszamy do górskiej oazy ciszy i spokoju oraz aktywnego wypoczynku o każdej porze roku.
W OBIEKCIE
apartamenty
czajnik
lodówka
komplet naczyń
Internet
sala TV
stołówka
W POKOJACH
wc
łazienka
balkon/taras
tv
radio
łóżeczko dla dziecka
Internet
lodówka
czajnik
komplet naczyń
łóżko małżeńskie
W ŁAZIENKACH
wc
prysznic
W KUCHNI
lodówka
czajnik bezprzewodowy
komplet naczyń
W POBLIŻU OBIEKTU
wyciąg
trasy narciarskie
punkt widokowy
rzeka
internet
las
szlaki rowerowe
stadnina
szlaki turystyczne
basen
wspinaczka
pole golfowe
kosciół
NA TERENIE OBIEKTU
zwierzęta niedozwlone
parking
grill
plac zabaw
CENNIK
POBYTY MINIMUM 7DNI
W OKRESACH : FERII ZIMOWYCH, WAKACJI, ŚWIĄT, DŁUGICH WEEKENDÓW : POBYTY MINIMUM 7 NOCLEGÓW.
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA DOSTĘPNE: 850 PLN za dobę- 1 nocleg.
PROSIMY SPRAWDZIĆ WOLNE TERMINY W KALENDARZU REZERWACJI
Cennik za nocleg poza wysokim sezonem (-turnusy świąteczno - noworoczne) :
- dla 1 do 2 osób - 250 pln 1 nocleg
- dla 3 osób - 300 pln 1 nocleg
- dla 4 osób - 350 pln 1 nocleg
- dla 5 osób - 400 pln 1 nocleg
- dla 6 osób - 450 pln 1 nocleg
- każda następna osoba - 50 pln 1 nocleg
- weekend - minimum 2 noclegi
- W SEZONIE ŚWĄTECZNO-WAKACYJNYM MINIMALNA DŁUGOŚĆ POBYTU 7 Noclegów
- Święta do 6 osób 850 pln 1 nocleg
W cenie: media, wi-fi, najwyższy pakiet Cyfra+, pościel, ręczniki, drewno do kominka. Doba pobytowa rozpoczyna sie w dniu przyjazdu od godziny 16:00, kończy się w dniu wyjazdu o godzinie 10:00.
Pokoje 2 -3 osobowe. Łącznie 6-8 osób.
Rezerwacja po wpłacie 50% na konto (zadatek nie podlegający zwrotowi w przypadku rezygnacji). Płatność pozostałej kwoty PRZELEWEM 7 DNI PRZED DATĄ PRZYJAZDU
Kaucja - 250 pln - zwrot w dniu wyjazdu po zdaniu obiektu i kluczy. Opłata za sprzątanie końcowe 100 pln.
W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia tytoniu (do dyspozycji taras). NIE PRZYJMUJEMY ZWIERZĄT.
Możliwość nauki narciarstwa przez instruktora PZN-SITN. Organizujemy kuligi i ogniska.
Zapraszamy serdecznie!
W POBLIŻU
- góry
- szlaki turystyczne
- szlaki rowerowe
- możliwość uprawiania narciarstwa
- back country
- nordic walking
- warsztaty artystyczne
- wiele atrakcji turystycznych w okolicy
- A TO WSZYSTKO NA MIEJSCU
- LOKALIZACJA GPS DO NAWIGACJI : N 50" 52" 3" E 15"32"28"