ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Mielno powrót na stronę główną

Znajdź na stronie






Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów

Oferta

Poprzedniaid oferty: 4916 (1 z 1 wg. nr)Następna
Centrum Fala1
Gościnna 5
76-032 Mielno
tel. +48.943182991 , tel. kom. +48.669055742
Więcej informacji na stronie: www.fala1.pl

Kontaktując się z obiektem nie zapomnij powołać się na serwis turystyczny www.urlop.info.pl

Majówka 2011!!!Rodzinne wczasy z dziećmi w Centrum Fala1. Do końca kwietnia 20% rabatu!!!Rezerwuj już dziś!!!

Zapraszamy Państwa na rodzinne wczasy z dziećmi do Centrum FALA1 w Łazach nad morzem. To spokojna i malownicza nadmorska miejscowość, niedaleko Mielna, Darłówka. Nasze Centrum leży zaledwie 50m od jeziora Jamno i 200m od morza Bałtyckiego.

FALA1 to teren3 ha, na którym znajduje się kilka 1-piętrowych pawiloników, a w nich przytulne, nowoczesne pokoje z łazienkami i przestronnymi tarasami lub balkonami, wyposażone w nowe, wygodne rozkładane kanapy lub tapczany, stoliki z krzesełkami, telewizory, czajniki bezprzewodowe, parawany na plażę.

Na terenie mamy jadalnię, kawiarnię, pokój zabaw dla dzieci, gabinety odnowy biologicznej (kosmetyka i masaże, sauna), gabinet lekarski, siłownię, salę telewizyjną, miejsce ze stołami do bilarda i ping-ponga. Na zewnątrz znajduje się kolorowy plac zabaw dla najmłodszych, duży zadaszony grill na 200 osób, miejsce na ognisko, boisko do gry w siatkówkę i piłkę nożną. Na miejscu jest wypożyczalnia rowerów, sprzętu sportowego, stanowisko internetowe.

W okresie wakacji, pod okiem fachowego animatora codziennie organizujemy dla maluchów program animacyjny - gry, zabawy i konkursy ( 2 h dziennie ). Atrakcją sezonu jest cotygodniowa impreza dla dzieci z klaunem, z atrakcjami tj. nauka chodzenia na szczudłach, zamykanie w bańkach mydlanych itp. Dorosłych zapraszamy na wieczorny tematyczne i imprezy integracyjne oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne (np. nauka salsy, joga, nauka tańca, Nordic Walking, Fit Ball, fitness). Cały program animacyjny – gratis w pakiecie PREMIUM!

W zakresie wyżywienia oferujemy Państwu smaczne dania kuchni polskiej, standardowo dwa posiłki dziennie: śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje. Godziny posiłków dostosowane są do rozkładu dnia naszych gości. Wszyscy mogą też skorzystać monitorowanego parkingu.

Pragniemy aby czas spędzony u nas, pozostawił u Państwa miłe wspomnienie oraz chęć powrotu!


W OBIEKCIE
bilard
bilard
apartamenty
apartamenty
sauna
sauna
Internet
Internet
kawiarnia
kawiarnia
stołówka
stołówka

W POKOJACH
łazienka
łazienka
tv
tv

W POBLIŻU OBIEKTU
parking zamykany
parking zamykany
stadnina
stadnina

NA TERENIE OBIEKTU
parking
parking
zwierzęta dozwolone
zwierzęta dozwolone
plac zabaw
plac zabaw


CENNIK
  • od 55 do 150 zł
W POBLIŻU
  • Kołobrzeg,
  • Mielno,
  • Unieście,
  • Koszalin


oferta czytana 8353 raz(y)

ONLINE 71 (2) licznik: strona główna | mapa strony | Zobacz również | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.422 sek.